تیر ۱۳۹۷

با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس مسائل وموضوعات آب وخاک سپیدان بررسی شد

در کارگروه شورای کشاورزی شهرستان که به ریاست فرماندار سپیدان وباحضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزارشد، مسائل وموضوعات آب وخاک سپیدان بررسی شد.

گلباران قبور شهدای سپیدان به مناسبت هفته قوه قضائیه

قبور مطهر شهدای شهر اردکان سپیدان به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر و شهید مظلوم دکتر بهشتی با حضور معاون فرماندار سپیدان،رئیس دادگستری،دادستان ،سایر اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان و کارکنان حوزه قضایی شهرستان غبار روبی و گلباران شد.

تحقق شعار سال مستلزم استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت است

 فرماندار سپیدان عملیاتی شدن شعار حمایت از کالای ایرانی را مستلزم رعایت استاندارد و ارتقاء کیفیت تولیدات دانست.

افتتاح سه پروژه مهم شهر اردکان در آینده نزدیک

شهردار اردکان در نشست صمیمی با خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان از افتتاح سه پروژه مهم پارک کوهپایه،ساختمان اداری شهرداری و کشتارگاه جدید این شهر در آینده نزدیک خبر داد.

رسالت سازمان تبلیغات اسلامی از سایر نهاد ها سنگین تر است

فرماندار سپیدان با بیان اینکه رسالت سازمان تبلیغات از سایر نهادها سنگین تر است ،اذعان داشت:سازمان هایی همچون جهاد کشاورزی،سازمان تبلیغات اسلامی ،کمیته امداد امام (ره) و… که محصول نظام جمهوری اسلامی هستند وبه برکت خون شهدا در انقلاب تاسیس شده اند به کشور مدیون تر هستند و باید نسبت به سایر مسئولین نسبت به مسائل نظام دلسوزتر باشند.

آغاز عملیات اجرایی پنج پروژه مهم ورزشی در بیضا

 رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان سپیدان از آغاز عملیات اجرایی پنج پروژه مهم ورزشی در بخش بیضا خبر داد.

تشریح برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در سپیدان

در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که به ریاست شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان برگزار شد ،برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان تشریح شد.

فرماندار سپیدان طی پیامی هفته قوه قضائیه را تبریک گفت

مهندس شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان در پیامی هفته قوه قضاییه را به مجموعه متعهد و خدوم این قوه و دست اندر کاران امر قضا در کشور به ویژه شهرستان سپیدان تبریک گفت.

توزیع اعتبارات عمرانی در بین دستگاههای اجرایی شهرستان سپیدان

فرماندار سپیدان مبنای تقسیم اعتبارات را در شهرستان اولویت‌بندی و نیازهای ارائه شده از سوی مدیران ادارات شهرستان اعلام کرد واظهارداشت: مجموع اعتبارات تملک دارایی و ۳درصد نفت وگاز شهرستان سپیدان در سال ۹۷ مبلغ۱۵میلیارد و ۲۵۶میلیون تومان بوده که بر اساس شاخص ها و اولویت ها میان دستگاه‌ها توزیع شده است.

دیدار فرماندار سپیدان با رئیس اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه های صنفی شهرستان

به مناسبت گرامیداشت روز ملی اصناف،شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان به اتفاق رئیس اداره تبلغات اسلامی و رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان با رئیس اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه های صنفی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.