اردیبهشت ۱۳۹۷

پیام تبریک نماینده مردم سپیدان به مناسبت روز شوراها

 سید علاالدین خادم نماینده مردم شریف شهرستان سپیدان  با صدور پیامی روز شوراها را تبریک گفت.

ممنوعیت کشت محصولات آب بر در کارگروه کشاورزی شهرستان سپیدان مطرح شد

در نخستین جلسه کارگروه آب کشاورزی شهرستان سپیدان که به ریاست فرماندار سپیدان در دفتر فرماندار برگزار شد،مصوبه ممنوعیت کشت محصولات آب بر در شهرستان بررسی شد.

پیام تبریک فرماندار شهرستان سپیدان به مناسبت روز شوراها

مهندس شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان طی پیامی فرارسیدن روز شوراها را تبریک گفت.

رئیس جدید اداره پست شهرستان سپیدان معرفی شد

در جلسه ای که با حضور معاون فرماندار سپیدان و معاون امور پستی مدیرکل پست استان فارس در دفترفرماندار برگزار شد،محمد جواد افراسیابی بعنوان رئیس جدید اداره پست شهرستان سپیدان معارفه شد.

تاکید معاون فرماندار سپیدان برتقویت زیرساخت های ورزشی در این شهرستان

معاون فرماندار سپیدان در نخستین جلسه کارگروه ورزش وجوانان شهرستان سپیدان که درمحل فرمانداری برگزار شد،با اشاره به پتانسیل و استعدادهای جوانان سپیدانی در رشته های مختلف ورزشی، بر تقویت زیر ساخت های ورزشی در این شهرستان تاکید کرد.

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت فرارسیدن هفته کار وکارگر

مهندس شبیر زارع خفری فرماندار شهرستان سپیدان طی پیامی فرارسیدن هفته کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

همایش نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در سلامت مردم شهر و روستا در سپیدان برگزار شد

به مناسبت هفته سلامت همایش نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در سلامت مردم شهر و روستا، با حضور  فرماندار سپیدان ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، مسئول مرکز بهداشت و جمعی از دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سپیدان برگزار شد.

برگزاری جشنواره غذای سالم به مناسبت هفته سلامت در سپیدان

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت ،جشنواره غذای سالم با حضور فرماندار سپیدان، سرپرست شبکه بهداشت سپیدان و جمعی از دانشجویان در مرکز آموزش سلامت باقرالعلوم(ع) سپیدان برگزار شد.

تقدیر مدیرکل کمیته امداداستان فارس از فرماندار سپیدان

مدیرکل کمیته امداد مام خمینی (ره)استان فارس با ارسال لوح از همکاری و مساعدت فرماندار سپیدان در راستای ایجاد اشتغال وجذب تسهیلات این نهاد تقدیر کرد.

دستگاههای اجرایی برنامه های خود را اولویت بندی کنند

فرماندار سپیدان در کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان بر اولویت بندی برنامه های دستگاههای اجرایی تاکید کرد وافزود: هر دستگاه اجرایی در سال جدید موظف است برنامه های وهدف های خود را مشخص کند و براساس اولویت ومنابع موجود اجرائی نماید.