بهمن ۱۵, ۱۳۹۷

فرماندار سپیدان در دیدار با خانواده های معظم شهیدان :پاسداری و ادامه راه شهدا ضامن بقاء و تداوم انقلاب اسلامی است

فرماندار سپیدان در دیدار با خانواده های معظم شهیدان شریفی،امامی و عسکری، پاسداری و ادامه راه شهدا را ضامن بقاء و تداوم انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران یادآور ایثارگری و جانفشانی شهدای گرانقدری است که برگ زرینی را رقم زدند و امروز ما هم باید پاسدار خون شهدا و ادامه دهنده راه آنها باشیم.

در سومین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:افتتاح و کلنگ زنی۳۳ پروژه عمرانی در بخش مرکزی سپیدان

همزمان با سومین روز دهه پرفروغ فجر ۹۷، با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ،سعید کریمی بخشدار بخش مرکزی وچند تن از مسئولان شهرستان ۳۳پروژه عمرانی، خدماتی، بهداشتی و آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۷ میلیارد و ۸۹ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

خواب دشمنان برای نسل جدید انقلاب اسلامی تعبیر نخواهد شد/۴۰ سالگی انقلاب اسلامی آغازی برای شکوفایی بیشتر انقلاب است

بخشدار همایجان در آیین جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان می پندارند نسل جدید انقلاب همسو با این انقلاب نیستند اما باید بدانند با راه انداختن جنگ روانی و رسانه ای نمی توانند این نسل را از آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا دور کنند و این خواب آنان تعبیر نخواهد شد.

تلاش در راستای تقویت امید در بین مردم/خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی فراتر از ایام الله دهه فجر تبیین و تشریح شود

فرماندار سپیدان در دیدار با امام جمعه شهرستان بر تقویت نقطه امید در بین مردم تاکید کرد و اظهار داشت : خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید فراتر از ایام الله دهه فجر و در تمام زمان ها و مکان بیان و تشریح شود.