دی ۱۳۹۷

برگزاری جلسه شورای اداری در بخش بیضا

جلسه شورای اداری بخش بیضا با حضور فرماندار سپیدان،نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه بخش بیضا،مدیر کل کمیته حضرت امام خمینی (ره) فارس ،بخشدار بیضا و سایر اعضا این شورا در سالن بخشداری بیضا برگزارشد.

آمادگی کامل شهرداری اردکان برای بحران احتمالی زمستان

شهردار اردکان  از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری بمنظور مواجه با شرایط متنوع جوی در روزهای سرد سال خبر داد.

مدیریت منابع آب مسلتزم عزم و اراده همگانی است

فرماندار سپیدان مدیریت منابع آب را مستلزم عزم و اراده همگانی دانست و اظهار داشت:در بسیاری از مناطق شهرستان هنوز کشاورزان از شیوه‌ های سنتی برای کشت و آبیاری محصول استفاده می ‌کنند که این روش ها بیشترین سهم مصرفی آب را به دنبال دارد.

ضرورت شناسایی چالش ها و پیش بینی بحران های پیش رو در شهرستان سپیدان

فرماندار سپیدان بر ضرورت شناسایی چالش ها و پیش بینی بحران های پیش رو در شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت:مدیران شهرستان باید توانمندی خود را در حوزه مدیریت پیش بینی و پیش گیری از بحران های احتمالی در حوزه های مختلف در شهرستان متمرکز کنند .

نشست تشکل ها و احزاب سیاسی شهرستان با فرماندار سپیدان

نشست نمایندگان تشکل ها و احزاب سیاسی شهرستان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان در محل فرمانداری سپیدان برگزار شد.

پیام فرماندارسپیدان به مناسبت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش

جمال جوادی جهرمی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سپیدان طی  پیامی فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفت.

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز پرستار

 

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان طی پیامی روز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

معضلات و مشکلات طرح گازرسانی به روستای باغستان بررسی شد

به منظور رفع موانع  طرح گاز رسانی به روستای باغستان از توابع بخش مرکزی ،جلسه ای به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امر عمرانی فرمانداری سپیدان  وبا حضور بخشدار مرکزی ،رئیس شرکت گاز سپیدان و  نمایندگانی از شرکت گاز استان در محل فرمانداری برگزار شد.

بررسی مسائل و مشکلات ۱۰واحد تولیدی-صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید واشتغال شهرستان سپیدان

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال شهرستان سپیدان که به ریاست نادر ضیائی معاون فرماندار سپیدان و با حضور سایر اعضا در سالن فرمانداری سپیدان برگزار شد،مسائل ومشکلات ۱۰واحد تولیدی -صنعتی مستقر در سپیدان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

کارگاه آموزشی پیشگیری ازجرائم وآسیب های اجتماعی درسپیدان برگزار شد

کارگاه آموزشی پیشگیری ازآسیب های اجتماعی باهدف توانمندسازی فرهنگیان بامحور«سواد رسانه ای» درسپیدان برگزار شد..