مهر ۱۳۹۷

ابقا ترکیب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سپیدان در سال جدید‬‎

انتخابات سالانه هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سپیدان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و اعضای این شورا برگزار شد و رئیس ، نایب رئیس و اعضای هیات رئیسه  این نهاد برای دومین سال در جایگاه های خود ابقا شدند.

رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سپیدان معارفه شد

در جلسه شورای اداری که به ریاست فرماندار سپیدان وبا حضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس در محل فرمانداری برگزار شد،علی نظر خسروی بعنوان رئیس جدیدکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سپیدان معارفه شد.

شهرستان سپیدان از ظرفیت های مناسبی در حوزه توریسم درمانی برخوردار است

فرماندار سپیدان با اشاره به ظرفیت مناسب شهرستان سپیدان در جذب گردشگران خارجی و گردشگران داخلی، عنوان کرد:شهرستان سپیدان با توجه به بهره مندی از اقلیم آب هوایی بسیار خوب و جاذبه های طبیعی موجود، از ظرفیت مناسبی در حوزه توریسم درمانی برخوردار است که می توان از آنها برای توسعه حوزه گردشگری سلامت استفاده کرد.

فرشاد حیاتی بعنوان مدیر جدید آموزش وپروش سپیدان معارفه شد

آئین تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان سپیدان با حضور  فرماندار سپیدان ، امام جمعه شهرستان،معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس و جمعی از مسئولان وفرهنگیان شهرستان در محل سالن شهید قنوتی شهر اردکان برگزار شدو فرشاد حیاتی بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان سپیدان معرفی شد.

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به همه فعالان و علاقه مندان این عرصه تبریک گفت.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سپیدان معرفی شد

در جلسه ای که با حضور فرماندار سپیدان برگزار شد،نادر ضیائی بعنوان معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سپیدان معرفی شد.

ضرورت استفاده از ظرفیت خیرین در جهت کنترل آسیب های اجتماعی

فرماندار سپیدان بر ضرورت استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی تأکید کرد واظهار داشت:ما باید نگاه،نگرش و رویکرد خیرین را به سمت مسائل اجتماعی سوق دهیم.

اجرای طرح پیاده از خانه تا مدرسه در سپیدان

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان اظهار داشت:به منظور ایجاد روحیه نشاط و تحرک بدنی در دانش‌آموزان طرح پیاده از خانه تا مدرسه در مدارس شهرستان سپیدان اجرا ‌ شد .

برنامه های آموزشی ویژه سلامت بطور مستمر در بیضا برگزارمی شود

رئیس شبکه بهداشت ودرمان بخش بیضا اذعان داشت: برنامه های آموزشی ویژه سلامت بطور مستمر در بیضا برگزارمی شود.

بازدید فرماندار سپیدان از پروژه های راهسازی شهرستان

فرماندار شهرستان سپیدان  به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های راه سازی شهرستان به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی از پروژه های راه روستایی شیخ محمد رضائی،راشک به گلیله وچشمه بکلو به فارسیجان بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه اجرای این پروژه ها قرار گرفت.