شهریور ۱۳۹۷

گزارش تصویری》رژه نیروهای نظامی وانتظامی شهرستان سپیدان در اولین روز از هفته دفاع مقدس

همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ، فرمانده سپاه پاسداران ، اعضای شورای تامین وجمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در شهر اردکان برگزار شد.

وحدت ،اخوت و انسجام اسلامی از دستاوردهای بزرگ جنگ تحمیلی بود/امروز ایران اسلامی قدرت برتر منطقه است

فرماندار سپیدان در جمع نیروهای نظامی وانتظامی شهرستان، کشور ایران را بعنوان یکی از قدرت های برتر منطقه معرفی کرد و اظهار داشت: هشت سال جنگ تحمیلی برای کشور اگرچه منجر به آسیب‌ها و خسارت های فراوانی در زمینه جانی و مالی شد اما همراه با دستاوردهای بزرگی شد که وحدت،اخوت و انسجام اسلامی همه نیروها از بزرگترین این دستاوردهای بود .

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

مهندس جمال جوادی جهرمی در پیامی فرا رسیدن ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس را به آحاد مردم ایران بخصوص مردم شهید پرور شهرستان سپیدان تبریک گفت.

حضور فرماندار ونماینده مردم سپیدان در مراسم عزاداری محرم به روایت تصویر

مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) با حضور نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار سپیدان واقشار مختلف مردم در شهرهاو روستاهای مختلف سپیدان برگزار شد.

برگزاری بزرگترین تعزیه میدانی در سپیدان

همزمان با تاسوعای حسینی بزرگترین تعزیه میدانی شهرستان سپیدان باحضور فرماندار سپیدان و جمعی ازدوستدارن وعاشقان سید وسالار شهیدان در روستای بهرغان از توابع بخش مرکزی شهرستان سپیدان برگزار شد.

برگزاری بیش از۴۰عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در سپیدان

فرمانده سپاه سپیدان درنشست خبری هفته دفاع مقدس ازبرگزاری برنامه های متنوع دراین هفته درناحیه سپیدان خبرداد.

کارگروه آرد ونان شهرستان سپیدان تشکیل جلسه داد

به منظور بررسی مسائل و مشکلات خبازان در حوزه سهمیه آرد و همچنین تعرفه نان ،کارگروه آرد ونان شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور رئیس اداره آرد و نان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۳ استان وسایر اعضا در دفتر فرماندار برگزار شد.

مسائل و مشکلات اهالی روستای بهرغان با حضور نماینده و فرماندار سپیدان بررسی شد

مسائل ومشکلات اهالی روستای بهرغان بخش مرکزی شهرستان سپیدان با حضور سید علا الدین خادم نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ،جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان وتعدادی از مسئولین شهرستان بررسی شد.

توجه و اهتمام جدی به مطالبات صنفی و سیاسی دانشجویان یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر است

فرماندار سپیدان توجه و اهتمام جدی به مطالبات صنفی و سیاسی دانشجویان را یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و اظهارداشت:باید تمهیداتی فراهم کنیم که دانشجویان بتوانند در فضایی امن و آرام به  طرح مطالبات قانونی خود طبق چارچوبی که تعریف شده بپردازند.

تشریح برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سپیدان

در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری هفته دفاع مقدس که به ریاست معاون فرماندار سپیدان و با حضور بخشدار بخش مرکزی وسایر اعضا این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد،برنامه های این هفته تشریح شد.