مرداد ۱۳۹۷

اهدا ۱۱۰۰ راس دام عید قربان به نیازمندان شهرستان سپیدان

طی مراسمی باحضورجمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ۱۱۰۰ راس دام قربانی در روز عید قربان بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

زمینه اشتغال ۲۰۰نفر با افتتاح ۱۱۶ طرح عمرانی درسپیدان فراهم می شود

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان اظهار داشت:۱۱۶ پروژه مختلف همزمان با هفته دولت در سپیدان  افتتاح و یا کلنگ زنی می شود که زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را در شهرستان فراهم خواهد کرد.

تشریح برنامه هفته دولت در شهرستان سپیدان

در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت که به ریاست معاون فرماندار سپیدان برگزار شد،برنامه های یژه گرامیداشت هفته دولت در شهرستان تشریح شد.

نشست مردمی فرماندار سپیدان با اهالی روستای موروزه

مسائل ومشکلات اهالی روستای موروزه از توابع بخش مرکزی شهرستان سپیدان با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار ،بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از مسئولین شهرستان بررسی شد.

بازدید فرماندار سپیدان از سردخانه صنعتی سلامت پارس

در راستای رفع موانع تولید، جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان از سردخانه شرکت صنعتی سپیدان سلامت پارس بزرگترین و مجهزترین سردخانه شهرستان بازدید کرد.

مسئولین از همه زوایا و ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات مردم استفاده کنند

فرماندار سپیدان با بیان اینکه خدمت به مردم یک فرصت ارزشمند است که بار آخروی و معنوی به همراه دارد،اظهار داشت: مسئولین باید از همه زوایا و ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات مردم استفاده کنند.

تاکید فرماندار سپیدان بر اتمام پروژه المان شهدای گمنام شهرستان

فرماندار سپیدان بر اتمام پروژه المان شهدای گمنام شهرستان تاکید کرد واظهار داشت:اتمام پروژه المان شهدای گمنام شهرستان جز در سایه مشارکت ،همکاری و تعامل دستگاههای ذی ربط امکان‌پذیر نبوده و باید همه ما دست به دست هم دهیم تا بستر لازم جهت اتمام این پروژه فراهم شود . 

جلسه پرسش و پاسخ فرماندار و مسئولان سپیدان با اهالی هماشهر برگزار شد

به منظور بررسی مسائل ومشکلات اهالی هماشهراز توابع بخش همایجان شهرستان سپیدان ،جلسه پرسش و پاسخ با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان،بخشدار همایجان وجمعی از مسئولین شهرستان در محل شهرداری هماشهر برگزار شد.

بازدید فرماندار از مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران بام سپیدان

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان، از روند تکمیل پروژه مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران بام سپیدان بازدید کرد.

هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر اردکان انتخاب شد

در جلسه ای که با حضور جمال جوادی فرماندار سپیدان و  رهنما شهردار اردکان درصحن دفتر شورای شهر اردکان برگزار شد،اعضای هیات رئیسه جدید سال دوم دوره پنجم شورای اسلامی شهر اردکان سپیدان انتخاب و معرفی شدند.