تیر ۱۳۹۷

جمال جوادی جهرمی به عنوان فرماندار سپیدان معرفی شد

طی مراسمی با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ، مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری ،مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری فارس،امام جمعه و نماینده شهرستان و جمعی از مسئولین و معتمدین شهرستان ،جمال جوادی جهرمی به عنوان فرماندار شهرستان سپیدان معرفی شد.

همایش مسیرکودکی در سپیدان برگزار شد

نخستین روز از همایش مسیر کودکی باحضورنماینده مردم شهرستان سپیدان، معاون فرماندار ،مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس و فرهاد حسن زاده نویسنده ادبیات کودک و بیان اهمیت ادبیات و داستان در پرورش شخصیت کودکان برگزار شد.

ضرورت نصب تانکر ذخیره آب در منازل سپیدان

فرماندار سپیدان برضرورت نصب تانکر ذخیره آب در منازل و مجمع‌های ساختمانی تأکید کرد واظهار داشت: ضروری است همشهریان گرامی با بکارگیری مخزن ذخیره آب ،ضمن ذخیره حجم مطمئنی از آب شرب جهت استفاده در زمان های بحرانی، متولیان امر را در زمینه توزیع عادلانه آب شرب یاری نمایند.

پیام تبریک فرماندارسپیدان به مناسبت هفته حجاب وعفاف

مهندس شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان طی پیامی، فرارسیدن هفته حجاب و عفاف را به همه بانوان شریف و مؤمن شهرستان سپیدان تبریک گفت.

شناسایی ۲۵ نقطه حادثه خیز در جاده های سپیدان

معاون فرماندار سپیدان با بیان اینکه ۲۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های سپیدان شناسایی شده است؛اظهارداشت:رفع واصلاح این نقاط با جدیت در دستور کار شورای ترافیک شهرستان قرار گرفته است.

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

شبیر زارع خفری فرماندارسپیدان در پیامی، چهاردهم تیر ماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

دیدار فرماندار سپیدان با خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان

به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر ،شبیر زارع خفری فرماندارسپیدان به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ازخانواده شهید والامقام جهانگیر شریفی دیدار کرد.

افزایش اعتبارات دهیاری های بخش بیضا در سال۹۷

بخشدار بیضا: امسال میزان اعتبارات عمرانی دهیاران بیضا نسبت به سال قبل دوبرابر افزایش یافته است.

کشت جایگزین برنج در جهت مقابله با بحران کم آبی در سپیدان

فرماندار سپیدان بر تغییر الگوی کشت در سپیدان تاکید کرد وافزود: در راستای مقابله با بحران کم آبی در شهرستان و همچنین در جهت حفظ صنعت کشاورزی ،تغییر رویه از سمت محصولات آب بر به طرف کشت محصولات کم آب بر از ضروریات است.

برای عبور ازبحران آب مردم و مسئولین باید باهم همکار و همفکر باشند

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی :برای عبور ازبحران آب مردم و مسئولین باید باهم همکار وهمفکر باشند.