شهریور ۱۳۹۶

اعزام ۱۰۰مبلغ و مبلغه بمناسبت ماه محرم در سپیدان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سپیدان از اعزام مبلغ و مبلغه دینی بمناسبت ایام محرم در این شهرستان خبر داد.

گزارش تصویری》همایش شیرخوارگان حسینی در شهر اردکان سپیدان برگزار شد

مادران و شیرخوارگان حسینی با تجمع در حسینیه مسجد نبی شهر اردکان سپیدان، نسبت به مقام شامخ امام حسین(ع) و شهید شیرخوار روز عاشورا، ابراز ارادت کردند.

حفظ فرهنگ عاشورایی عزت وشوکت مملکت رابه همراه خواهد داشت

شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان در مراسم رژه نیروی های مسلح شهرستان اظهار داشت:تازمانی که فرهنگ عاشورایی را حفظ کنیم به مملکت ما آسیبی نخواهد رسید و روز به روز بر عزت و شوکت ما اضافه خواهد شد.

گزارش تصویری》رژه نیروهای مسلح شهرستان سپیدان در اولین روز از هفته دفاع مقدس

همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان با حضور فرماندار سپیدان ، فرمانده سپاه پاسداران و اعضای شورای تامین در شهر اردکان برگزار شد.

گزارش تصویری>>به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده روی خانوادگی در شهر اردکان سپیدان برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس همایش پیاده روی خانوادگی با حضور معاون فرماندار سپیدان ،فرمانده سپاه پاسداران ،فرمانده نیروی انتظامی و اقشار مختلف مردم در شهر اردکان سپیدان برگزار شد

علمای دین با ترویج سبک زندگی اسلامی نقش موثری در تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی دارند

شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان در همایش طلایه داران تبلیغ این شهرستان با بیان اینکه فعالان فرهنگی با استفاده از ابزارهای مختلف می توانند جامعه را به سمت سعادت سوق دهند، تصریح کرد: علمای دین با ارائه آموزه های دینی و ترویج سبک زندگی اسلامی نقش موثری در فراهم کردن امنیت اخلاقی و اجتماعی دارند.

تجلیل فرماندارسپیدان از عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ۹۶

درجلسه ای که باحضور شبیرزارع خفری فرماندار ورئیس ستاد انتخابات سپیدان در محل فرمانداری برگزار شد، از تلاش مجریان در برگزاری انتخابات باشکوه و حداکثری مردم در ۲۹ اردیبهشت تقدیر شد.

محرم تندیس ایثار است/میراث دفاع مقدس و انقلاب رابه نسل جوان منتقل کنیم

شبیر زارع خفری فرماندار و رئیس شورای اداری سپیدان با بیان اینکه ماهرچه داریم از ایثار وازخودگذشتگی است تصریح کرد:محرم تندیس ایثار است.

اعضاء جدید شورای اسلامی بخش بیضا انتخاب شدند

امرالله رئیسی بخشدار بیضا از انتخاباعضاء جدید شورای اسلامی در این بخش بیضا خبرداد

عملیات اجرایی محور ارتباطی روستای ساران سفلی سپیدان به کامفیروز آغازشد

آئین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی ساخت و احداث محور ارتباطی روستای ساران سفلی ازتوابع بخش مرکزی سپیدان به کامفیروزمرودشت با حضور فرماندار و نماینده مردم سپیدان برگزار شد.