درباره فرمانداری

مسائل و مشکلات دهیاری های بخش مرکزی سپیدان بررسی شد

در جلسه ای که به ریاست بخشدار مرکزی شهرستان سپیدان و با حضور دهیاران این بخش در سالن فرمانداری برگزار شد،مسائل و مشکلات دهیاری های بخش مرکزی سپیدان بررسی شد.

ممنوعیت ورود خودروهای آفرود به شهرستان سپیدان

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان سپیدان در کارگروه گردشگری عنوان کرد:با توجه به اینکه شهرستان سپیدان فاقد پیست آفرود می باشد،در راستای جلوگیری از تخریب محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان ورود هرگونه خودروهای آفرود به شهرستان سپیدان ممنوع بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

راه اندازی میز حمایت از سرمایه گذاری در فرمانداری سپیدان

فرماندار سپیدان با بیان اینکه گسترش سرمایه گذاری و پهن کردن فرش قرمز زیرپای سرمایه گذاران و حمایت حداکثری از آن هموارکننده مسیری است که امروز در جهت حل مشکلات اقتصادی و اشتغال بیش از هر زمان دیگر به آن نیاز داریم،اذعان داشت: در راستای جذب وحمایت از سرمایه گذار در شهرستان سپیدان میز حمایت سرمایه گذاری در فرمانداری راه اندازی شد تا فرایند مربوط به استعلامات و رفع موانع با بهره گیری از ظرفیت تمامی ادارات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

بازدید فرماندار سپیدان از فعالیت های زنان عضو صندوق اعتبارات خرد روستایی در بخش بیضا

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق روسای ادارات جهاد کشاورزی،تعاون کار و رفاه اجتماعی،صندوق کارآفرینی امید و چند تن از کارشناسان این حوزه از فعالیت های زنان عضو صندوق اعتبارات خرد روستایی در بخش بیضا بازدید کرد.

صندوق های خرد زنان روستایی شهرستان سپیدان الگوی موفق اقتصاد مقاومتی

فرماندار سپیدان در جمع چند تن از بانوان فعال  عضو صندوقهای خرد اعتبارات زنان روستایی در بخش بیضا ،صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی شهرستان را الگوی موفق اقتصاد مقاومتی در راستای توانمندسازی زنان روستایی دانست.

بررسی مسائل ومشکلات طرحهای نیمه تمام صنعتی در بازدید فرماندار سپیدان از هشت واحد تولیدی در حال احداث

در راستای رفع موانع تولید وبه منظور بررسی مسائل و مشکلات فراروی واحدهای صنعتی ، جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به همراه جمعی از مدیران  از ۸ واحد صنعتی در حال احداث در شهرستان بازدید کرد.

برگزاری گردهمایی مشترک ائمه جمعه منطقه یک استان فارس در بخش بیضا

همایش ائمه جمعه منطقه یک استان فارس به میزبانی ستاد نماز جمعه بیضا با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز،نماینده مردم سپیدان در مجلس،فرماندار سپیدان،امام جمعه سپیدان و امام جمعه بخش بیضا در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا برگزارشد.

دانشجویان در اعتلای ارزش های نظام نقش برجسته ای داشته اند/مراسم شانزده آذر در خور و شان دانشجویان برگزار شود

فرماندار سپیدان با بیان اینکه دانشجویان به عنوان عنصر اصلی در اعتلای ارزش های نظام نقش برجسته ای را ایفا کرده اند،تاکید کرد:در کشور ما همانند مناسبت های مختلف یک روز بنام روز دانشجو نامگذاری شده است که باید متولیان این امر تلاش کنند در این روز به نحو شایسته و در خور شان ، دانشجویان تکریم و تجلیل شوند.

ضرورت ترغیب سرمایه گذاران به توسعه کشت های گلخانه ای در سپیدان

فرماندار و رئیس کارگروه کشاورزی سپیدان بر ضرورت ترغیب سرمایه گزاران به توسعه کشت های گلخانه ای در شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: استفاده از کشت گلخانه ای در چارچوب سیاست تغییر الگوی کشت، مهمترین راهکاری است که با استفاده از آن می توان بر چالش محدود بودن منابع آبی مقابله و کشاورزی شهرستان سپیدان را تقویت کرد.

بازدید سرزده فرماندار سپیدان و مدیر کل بحران استان فارس از محورهای موصلاتی شهرستان و مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف

جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان به اتفاق آزادی مدیر کل بحران استانداری  فارس ضمن بازدید از محور های موصلاتی شهرستان با حضور  در مجموعه تفریحی – ورزشی پولادکف از قسمت های مختلف این مجموعه بازدیدکردند.