سپیدان

ضرورت نصب تانکر ذخیره آب در منازل سپیدان

فرماندار سپیدان برضرورت نصب تانکر ذخیره آب در منازل و مجمع‌های ساختمانی تأکید کرد واظهار داشت: ضروری است همشهریان گرامی با بکارگیری مخزن ذخیره آب ،ضمن ذخیره حجم مطمئنی از آب شرب جهت استفاده در زمان های بحرانی، متولیان امر را در زمینه توزیع عادلانه آب شرب یاری نمایند.

پیام تبریک فرماندارسپیدان به مناسبت هفته حجاب وعفاف

مهندس شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان طی پیامی، فرارسیدن هفته حجاب و عفاف را به همه بانوان شریف و مؤمن شهرستان سپیدان تبریک گفت.

شناسایی ۲۵ نقطه حادثه خیز در جاده های سپیدان

معاون فرماندار سپیدان با بیان اینکه ۲۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های سپیدان شناسایی شده است؛اظهارداشت:رفع واصلاح این نقاط با جدیت در دستور کار شورای ترافیک شهرستان قرار گرفته است.

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

شبیر زارع خفری فرماندارسپیدان در پیامی، چهاردهم تیر ماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

دیدار فرماندار سپیدان با خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان

به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر ،شبیر زارع خفری فرماندارسپیدان به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ازخانواده شهید والامقام جهانگیر شریفی دیدار کرد.

کشت جایگزین برنج در جهت مقابله با بحران کم آبی در سپیدان

فرماندار سپیدان بر تغییر الگوی کشت در سپیدان تاکید کرد وافزود: در راستای مقابله با بحران کم آبی در شهرستان و همچنین در جهت حفظ صنعت کشاورزی ،تغییر رویه از سمت محصولات آب بر به طرف کشت محصولات کم آب بر از ضروریات است.

با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس مسائل وموضوعات آب وخاک سپیدان بررسی شد

در کارگروه شورای کشاورزی شهرستان که به ریاست فرماندار سپیدان وباحضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزارشد، مسائل وموضوعات آب وخاک سپیدان بررسی شد.

گلباران قبور شهدای سپیدان به مناسبت هفته قوه قضائیه

قبور مطهر شهدای شهر اردکان سپیدان به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر و شهید مظلوم دکتر بهشتی با حضور معاون فرماندار سپیدان،رئیس دادگستری،دادستان ،سایر اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان و کارکنان حوزه قضایی شهرستان غبار روبی و گلباران شد.

تحقق شعار سال مستلزم استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت است

 فرماندار سپیدان عملیاتی شدن شعار حمایت از کالای ایرانی را مستلزم رعایت استاندارد و ارتقاء کیفیت تولیدات دانست.

رسالت سازمان تبلیغات اسلامی از سایر نهاد ها سنگین تر است

فرماندار سپیدان با بیان اینکه رسالت سازمان تبلیغات از سایر نهادها سنگین تر است ،اذعان داشت:سازمان هایی همچون جهاد کشاورزی،سازمان تبلیغات اسلامی ،کمیته امداد امام (ره) و… که محصول نظام جمهوری اسلامی هستند وبه برکت خون شهدا در انقلاب تاسیس شده اند به کشور مدیون تر هستند و باید نسبت به سایر مسئولین نسبت به مسائل نظام دلسوزتر باشند.