صفحه اصلی / اخبار / پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان

پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان

فرماندار سپیدان اوقات فراغت را یکی از عوامل کشیده شدن نوجوانان و جوانان به سمت رفتارهای ناهنجار و آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم دیگر در حوزه آسیب‌های اجتماعی سرگرمی و اوقات فراغت است که نحوه برنامه‌ریزی برای آن با جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی در ارتباط تنگاتنگ است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرمانداری سپیدان و با حضور سایر اعضا این کارگروه در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه بیکاری،بی انگیزگی،سرخوردگی و مسائل ومشکلات پیش روی ازدواج جوانان را از علل بروز آسیب های اجتماعی در جامعه برشمردو اظهار داشت:یکی از حوزه های مهم و تاثیر گذار در بحث مقابله با آسیب های اجتماعی، بحث پیشگیری است که باید هر کدام از دستگاهها متناسب با مقتضیات و شرایط در این خصوص برنامه ریزی کنیم.

جمال جوادی جهرمی اوقات فراغت را یکی از عوامل کشیده شدن نوجوانان و جوانان به سمت رفتارهای ناهنجار و آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم دیگر در حوزه آسیب‌های اجتماعی سرگرمی و اوقات فراغت است که نحوه برنامه‌ریزی برای آن با جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی در ارتباط تنگاتنگ است.

نماینده عالی دولت در سپیدان با اشاره اینکه بیش از ۱۲ هزار نفر از جمعیت شهرستان را جوانان تشکیل می دهند،تصریح کرد:جوانان شهرستان بدنبال پر کردن اوقات فراغت سالم هستند که ما باید در کنار برنامه ریزی برای اوقات فراغت این جوانان غنی سازی این اوقات را نیز رقم بزنیم که در این حوزه اداره ورزش و جوانان میتواند بسیار نقش آفرین باشد.

این مقام مسئول در ادامه برضرورت برنامه ریزی منسجم جهت اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان در ایام تعطیلات تابستان تاکید کردو بیان داشت:باید شرایط به گونه ای فراهم شود که دانش آموزان بتوانند در ایام تابستان از همان فضایی آموزشی که برای تحصیل استفاده می کردند جهت پرکردن اوقات فراغت و انجام فعالیت های ورزشی و… بهره گیری کنند.

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *