صفحه اصلی / اخبار / پیشرفت ۹۰ درصدی ساختمان اداری شهرداری اردکان

پیشرفت ۹۰ درصدی ساختمان اداری شهرداری اردکان

شهردار اردکان از پیشرفت ۹۰ درصدی ساختمان اداری شهرداری این شهر خبر داد واظهار داشت:ساختمان اداری شهرداری اردکان هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش سپیدان فردا،شهردار اردکان در حاشیه بازدید از پروژه ساختمان اداری این شهر اظهار داشت:ساختمان قدیمی شهرداری خطر آفرین و در شان مردم شهر اردکان نبود به همین جهت کلنگ پروژه ساختمان اداری یکی از پروژه های اساسی منطقه است در سال ۹۳ در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال به زمین زده شد .

عبدالمطلب رهنما در ادامه افزود:متاسفانه عملیات اجرایی این پروژه به دلیل کمبود نقدینگی به مدت سه سال متوقف و در سال ۹۷ عملیات اجرایی دوباره آغاز شد وبه یاری خداوند و با تکیه بر توان پیمانکار و شهرداری در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار اردکان با بیان اینکه این ساختمان اولین و تنها پروژه ای است که در کل شهرستان با استفاده از سازه نوین lsf درحال اجرا است،هدف اصلی از استفاده از این سازه نوین فرهنگ سازی و آشنایی مردم و مهندسین با این سازه جدید عنوان کرد وافزود:طرح معماری برای این سازه دارای محدودیتی نمی باشد و قابلیت طراحی سازه برای معماری خاص با بازشوهای مختلف وجود داردو نیز در مقابل زلزله بسیار مقاوم است.

عبدالمطلب رهنما با بیان اینکه در این پروژه تمهیدات لازم جهت استفاده راحت معلولان و جانبازان اندیشیده شده است،تصریح کرد: این ساختمان در ۴ طبقه در حال اجرا است و از جمله امکانات این ساختمان می توان از آسانسور،سالن آموزشی کارکنان ،سالن جلسات،نمازخانه،پایش تصویری،رمپ های استاندار و … نام برد.

شهردار اردکان همچنین خاطر نشان کرد:در جهت تسریع در روند خدمات رسانی به شهروندان گرامی ،واحدهایی که مردم بیشتر با آنها سرکار دارند در طبقه همکف مستقر خواهند شد.

این مقام مسئول در پایان تاکید کرد:رضایتمندی شهروندان اولویت مهم شهرداری‌ در اجرای برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است که بخشی از آن به‌ویژه در بحث تکریم ارباب‌رجوع با بهره‌برداری از ساختمان جدید اداری شهر اردکان محقق می‌شود.

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *