صفحه اصلی / اخبار / پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

مهندس جمال جوادی جهرمی با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در پیام مهندس جمال جوادی جهرمی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش آمده است:

بسمه تعالی

ورزش نقشی انکارناپذیر در تمامی مراحل زندگی افراد دارد و به عنوان پدیده ای اجتماعی برای دوام جامعه لازم است چراکه با تغذیه بهداشت جسمی و روحی شادابی خانواده ها و اجتماع را در پیش خواهیم داشت.

ورزش آهنگ سلامتی، نماد قدرت، صلابت و ارزش های والای انسانی و یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود و از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.

با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده ای که در حوزه ورزش در سپیدان وجود دارد این شهرستان از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر در این حوزه برخودار است که با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگ و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی بود.

امید است که ورزش در جامعه ما به صورت یک عادت دائمی مثل غذا خوردن در آید که با آن جلوی بسیاری از امراض گرفته شود و از آنجا که عقل سالم در بدن سالم است جامعه ای سالم را نیز داشته باشیم و جلوی بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی را بگیریم .

اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به کلیه جوانان و دست اندرکاران ،مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی شهرستان ورزش دوست سپیدان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.

جمال جوادی جهرمی

فرماندار شهرستان سپیدان

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *