صفحه اصلی / اخبار / پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری


مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت .


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
صنعت گردشگری یکی از پدیده های مهم و به عنوان یکی از منابع مهم اقتصادی و عاملی موثر در توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی جوامع انسانی محسوب می شود.


توسعه صنعت گردشگری می‌تواند با توجه به کارکردهای اقتصادی- اجتماعی و پتانسیل‌های هر منطقه منجر به افزایش اشتغال و کارآفرینی شده و زمینه‌های توسعه محلی و اقتصادی را فراهم کند. گردشگری می‌تواند نقش عمده‌ای در توانمندسازی مردم محلی و توسعه منابع انسانی و تنوع بخشی و رشد اقتصادی و همچنین خلق فرصت‌های شغلی و توسعه و بهبود فعالیت‌های کارآفرینی در ارتباط تنگاتنگ با سایر بخش‌های اقتصادی ایفا کند.


شهرستان‌ سپیدان بعنوان یکی از قطب‌های مهم گردشگری فارس و جنوب کشور به دلیل آب و هوای خنک منطقه در تابستان و کوه‌های پوشیده از برف در زمستان توجه گردشگران۵ زیادی را به خود جلب کرده است. این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی بالقوه ی بالایی که در سپیدان وجود دارد امکان جذب گردشگران داخلی و خارجی را افزایش داده است و این امر ضرورت توجه ویژه مسئولان کشوری و استانی به سپیدان و تلاش مسئولان شهرستان در جهت ایجاد زمینه لازم برای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در این صنعت را می طلبد.

اینجانب فرارسیدن روز جهانی جهانگردی و آغاز هفته گردشگری رابه تمامی فعالان این حوزه تبریک گفته وسلامتی و سعادت آنان را از خداوند متعال خواستارم. امید است در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری و در راستای اجرایی نمودن سیاست های دولت تدبیر و امید با تلاش و همت همه مسئولین ومردم پیشرفت همه جانبه شهرستان سپیدان را در صنعت گردشگری شاهد باشیم.

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *