صفحه اصلی / اخبار / پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

فرماندار سپیدان با صدور پیامی، ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان سپیدان تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در پیام مهندس جمال جوادی جهرمی آمده است:
بسمه تعالی
شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.
شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده زیرا کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همچون پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.
نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن ارج گذاری، از فعالیت و خدمات تلاشگران عرصه عمران و توسعه شهری و روستایی، تقدیر و قدردانی شود.

اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات شبانه روزی شهرداران ، دهیاران و کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداریها و دهیاری های شهرستان سپیدان تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

جمال جوادی جهرمی
فرماندار شهرستان سپیدان

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *