صفحه اصلی / اخبار / پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

فرماندار سپیدان با صدور پیامی، ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان سپیدان تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،در پیام مهندس جمال جوادی جهرمی آمده است:
بسمه تعالی
شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.
شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده زیرا کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همچون پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.
نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن ارج گذاری، از فعالیت و خدمات تلاشگران عرصه عمران و توسعه شهری و روستایی، تقدیر و قدردانی شود.

اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات شبانه روزی شهرداران ، دهیاران و کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداریها و دهیاری های شهرستان سپیدان تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

جمال جوادی جهرمی
فرماندار شهرستان سپیدان

همچنین ببینید

افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سپیدان در آینده نزدیک

فرماندار سپییدان از بهره برداری و افتتاح بیمارستان درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان در آینده نردیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *