صفحه اصلی / اخبار / لزوم تسریع در تکمیل زیرساخت‌های ناحیه صنعتی سپیدان ۳

لزوم تسریع در تکمیل زیرساخت‌های ناحیه صنعتی سپیدان ۳

فرماندار سپیدان بر لزوم تسریع در تکمیل زیرساختهای لازم برای ناحیه صنعتی سپیدان۳ از سوی دستگاههای متولی تاکید کرد واظهار داشت: تعداد قابل توجه از واحدهای تولیدی در این ناحیه صنعتی جواز تاسیس خود را دریافت نموده واقدام به ساخت کرده اند و لازم است هرچه سریعتر زیرساخت های مورد نیاز آن اعم از برق، ‌آب، گاز و ‌راه دسترسی و… تامین شده و ارتقا یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان به منظور بررسی و هم اندیشی برای رفع مشکلات و موانع توسعه و تکمیل زیرساختهای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و تعدادی از مدیران عضو کارگروه در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه با اشاره به اهمیت نامگذاری سال جدید به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری،اظهار داشت: لازمه رونق تولید هم‌افزایی، ایجاد تعامل و هماهنگی در بین دستگاه‌های تصمیم گیر در حوزه تولید می باشد.

جمال جوادی جهرمی اعطای مشوق های قانونی به متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه صنعت را در راستای رونق تولید موثر دانست و افزود: یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه صنعت ،کاهش هزینه های انشعابات است که می طلبد این موضوع در دستورکار متولیان این امر قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در سپیدان مشکل راه دسترسی را از عمده مشکلات ناحیه صنعتی سپیدان ۳ برشمرد و افزود:انتظار میرود این مسیر به گونه ای طراحی و مکان یابی شود که از مجاور این ناحیه صنعتی عبور کند زیرا قطعا این موضوع در جذب سرمایه گذار و رونق بیش از پیش این ناحیه صنعتی کمک خواهد کرد.

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *