صفحه اصلی / اخبار / رسیدگی به مشكلات بیش از ۵۰ شهروند در برنامه ملاقات مردمی با شهردار اردکان

رسیدگی به مشكلات بیش از ۵۰ شهروند در برنامه ملاقات مردمی با شهردار اردکان

عبدالمطلب رهنما شهردار اردکان در حاشیه برنامه ملاقات مردمی این هفته اظهار داشت:رضایتمندی شهروندان ،ارتباط بدون واسطه مردم با شهردار وتکریم ارباب رجوع از اهداف برگزاری ملاقات مردمی با شهروندان است.

به گزارش سپیدان فردا،شهردار اردکان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:تمامی کارکنان و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری در همه روزهای هفته درب اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان فراهم شود که در این راستا اینجانب روزهای یکشنبه و چهارشنبه میزبان شهروندان، کسبه، صنعتگران وسایر اهالی جهت رسیدگی به مشکلات آنها در حوزه مدیریت شهری هستم.

عبدالمطلب رهنما رضایتمندی شهروندان ،ارتباط بدون واسطه مردم با شهردار وتکریم ارباب رجوع را از اهداف برگزاری ملاقات مردمی با شهروندان بیان کرد و افزود: برقراری ارتباط دو سویه و چهره به چهره میان مدیریت شهری و شهروندان لازم است، زیرا این ارتباط آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان درپی دارد و با ملاقات حضوري با شهروندان بسيار راحت مي‌توانيم مشکلات شهروندان را احصا کرده و معضلات را ببينيم و مشکلاتي که بسياري از آن‌ها نيز قابل‌حل است، پيگيري کنيم.

شهردار اردکان در ادامه تاکید کرد:خدمت شایسته به مردم و رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در مدیریت شهری از مهمترین سرفصل های کاری در شهرداری اردکان است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بیشتر مشکلات در حوزه شهرسازی، عمرانی و خدمات شهری به موانع پیش روی توسعه همگون شهری مربوط می‌شود،تصریح کرد:برخی از مراجعه کنندگان به نمایندگی بخشی از اهالی یک محل یا گروهی از افراد در این ملاقات حضور یافته و رفع مشکلات این فرد به منزله حل مشکل یک محله یا گروه است.

گفتنی است شهروندان محترم شهر اردکان مي توانند با تعيين وقت قبلي هر هفته روز های یکشنبه وچهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با حضور در شهرداري اردکان مسائل و مشکلات خود را در ملاقات حضوري با شهردار مطرح کنند.

همچنین ببینید

بازدید فرماندار سپیدان از مجتمع تفریحی گردشگری چشمه ساران

طی بازدید میدانی جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان از مجتمع گردشگری چشمه ساران واقع در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *