صفحه اصلی / اخبار / تجلیل از فعالان ستاد خدمات سفر نوروز ۹۸ شهرستان سپیدان

تجلیل از فعالان ستاد خدمات سفر نوروز ۹۸ شهرستان سپیدان

در جلسه ای که به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور بخشدار مرکزی وسایر اعضا ستاد خدمات سفر شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد،از فعالان ستاد خدمات سفر ویژه نوروز ۹۸ در شهرستان سپیدان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور تجلیل از فعالان ستاد خدمات سفر نوروز ۹۸ و اتخاذ تدابیر لازم جهت تعطیلات عید سعید فطر و تابستان ۹۸،کارگروه ستاد خدمات سفر شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور سعید کریمی بخشدار مرکزی و سایر اعضا این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار سپیدان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای شبانه روزی اعضاء ستاد در طول ایام تعطیلات نوروز امسال که نتایچ و رضایتمندی مطلوبی را در پی داشت ،اظهار داشت : تداوم این هم اندیشی و کار دسته جمعی در مناسبتهای مختلف سال، چشم انداز خوبی را برای توسعه گردشگری شهرستان نوید می دهد.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه شهرستان سپیدان در طول سال بصورت مستمر با حضور مسافران مواجه است، افزود:موضوع سفر و ستاد مختص به ایام نوروز نیست و در تمام طول سال این ستاد فعالیت جدی و مستمر خواهد داشت لذا باید اعضای ستاد آمادگی کامل داشته باشند تا در ایام مورد نیاز خدمات خود را ارائه دهند.

نماینده عالی دولت در سپیدان با اشاره به میزان بارندگی ها در ایام تعطیلات نوروز،تصریح کرد:در کنار مدیریت سفر امسال مدیریت بحران را هم در ایام نوروز داشتیم و با همکاری همه دستگاه ها این فضا فراهم شد تا مجموعه ستاد نمره قابل قبولی بگیرد، این مهم بدون همکاری و هماهنگی اعضای ستاد میسر نمی شد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:در حوزه گردشگری ظرفیت های بالقوه و بالفعل بسیار خوبی در اختیار همه ماست که اگر به خوبی از این ظرفیت ها بهره برداری کنیم و شرایط اجتماعی و اقتصادی مناسبی را در کنار حمایت از سرمایه گذاران حوزه گردشگری ایجاد نماییم؛ بخش عمده ای از دغدغه های ما در حوزه اشتغال به ویژه اشتغال نیروهای تحصیل کرده بومی برطرف خواهد شد.

گفتنی است در پایان این جلسه از سوی فرماندار سپیدان و مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از تعدادی از فعالان ومسئولین کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در نوروز ۹۸ با اهداء لوح تقدیر وهدایا تجلیل شد.

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *