صفحه اصلی / اخبار / بررسی مسائل ومشکلات ۱۳ واحد صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدشهرستان سپیدان

بررسی مسائل ومشکلات ۱۳ واحد صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدشهرستان سپیدان

در نخستین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان در سال ۹۸ که به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و سایر اعضا این کارگروه در سالن فرمانداری سپیدان برگزار شد،مسائل ومشکلات ۱۳ واحد صنعتی مستقر در شهرستان سپیدان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظور بررسی و تبادل نظر و هماهنگی برای حل و فصل مشکلات و موانع فراروی واحدهای تولیدی، “کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور سایر اعضا این کارگروه در سالن فرمانداری سپیدان برگزار شد.
فرماندار سپیدان در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» اظهار داشت: چندین سال متوالی است که رهبر معظم انقلاب بر مسائل اقتصادی و حمایت از تولید داخلی تاکید دارند که این مهم اهمیت بحث تولید و حمایت از رونق تولید در کشور را نشان می‌دهد.
جمال جوادی جهرمی مهمترین فاکتور در راستای رونق تولید را تلاش برای رفع موانع تولید دانست و افزود:مسئولان شهرستان مکلف هستند که در راستای تحقق شعار سال به‌صورت جدی و بیشتر از گذشته از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران حمایت کنند و رفع موانع تولید در جهت تحقق شعار سال را در اولویت قرار دهند.
نماینده عالی دولت در سپیدان به ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه صنعت اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه سپیدان رتبه سوم در حوزه صنعت را در استان به خود اخصاص داده است و همچنین به لحاظ وجود کارخانجات بزرگ صنعتی همچون فراسان ،اخشان و … می تواندسهم بسزایی در رونق تولید استان و کشور داشته باشد.

در ادامه هریک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی ، تصمیات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

همچنین ببینید

پیام تبریک فرماندار سپیدان به مناسبت هفته گردشگری

مهندس جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با صدور پیامی روز جهانی گردشگری وآغاز هفته گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *